توضیحات پست قبل!!!

سلام

دنباله پست قبل باید یه سری توضیحات اضافه کنم دوباره.

اولا اینکه دوستان عزیزی که میاید برای من می نویسید که به زودی فلان میشی و فلان میشی!!!

انگار باید دوباره توضیح بدم که عزیزای من قرار نیست من برای شرکتم تبلیغ کنم یا اینجا کسی از من قرصی تهیه کنه. صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

ضمنا قطعا و یقینا بنده خل و چل و بی شعور نیستم که در مورد عوارض قرصم اطلاعات کسب نکنم. قبلشم گفتم من ریسکشو قبول کردم... یعنی اگر هم عوارض داشته پذیرفتم.

یکی از دوستان گفته این آب میان بافتیه که از دست دادی... یا یکی گفته اینا مسهل هستن و بهشون معتاد میشی... واسه این وزنت کم نشون داده میشه.

خب در اینجا باید بگم که من موقع استفاده از این قرصا خیلی احساس تشنگی می کردم ولی 3 برابر قبل آب می خوردم و در واقع چیزی از دست نمی دادم. ادرار زا هم نبود به اون صورت... عزیزم مسهل هم نبود... الانم 3 ماه بیشتره که من قرصی نمیخورم کدوم اعتیاد؟

به قول استادم ایرانی هستیم دیگه... بارمون اوردن که تجربه نکرده عقایدمون رو به دیگران تحمیل کنیم و یا چیزی رو که شنیدیم و خوندیم بگیم چیزی که من خوندم از چیزی که تو تجربش کردی کاملا صحیح تره.

این قرصا نه آمریکاییه نه یونانی نه هییییچ کدوم از کشورای دیگه جز چین... عزیزم اینا تولید چین هستن. چیییین. چین.

من از 72 کیلو رسیدم به 56 کیلو... و جالبه نه یک دونه لک افتاده توی صورتم نه یه دونه چروک... خداشاهده همه ی همکارام می گفتن به زودی صورتت از چروک یا افتادگی پوست نابود میشه ولی من بازم اهمیت ندادم... حالا همونا هم با همین روش وزن کم کردن و میگن بار اوله وزن کم می کنن بدون ذره ای مشکل در پوست یا عضلاتشون.

خب من توی اون مدت یکمم عصبی شده بودم. به هرحال غذای خیلللی کمتری می خوردم. خیلللللللی کمتر و این یکم بدخلقم کرده بود ولی خیلی مواظب بودم چون می ترسیدم امید نذاره ادامه بدم چون ناراضی بود.

در مورد ریزش مو هم من ریزش نداشتم. چون خودمو بسته بودم به میوه های طبیعی و آب میوه خصوصا و البته امید برام قرص زینک آلمانی خرید پس این مشکلو هم نداشتم.

در مورد قیمت هم من 100 و 120 خریدم ولی از مربیم... توی اینترنت قیمتاشون متفاوته... خواهرم از یه فروشگاه توی تهران 45 خریده بود و 8 کیلو وزن کم کرد.

به نظرم هر کس هرجور دلش میخواد اینارو قیمت میزنه.

آهان نوشته بودم بدنم گرم میشد این به خاطر چربی سوزی بود. یکی از دوستام نوشته این به خاطر تپش قلبت بوده که میرفته بالا.

عزیزم من اینجا اگر بخوام بابت هر چیز نیم ساعت توضیح بدم به کارای دیگه زندگیم نمی رسم.

خب این قرصا یه کم تپش قلبو میبره بالا مثل اینکه داری نرمش نرم انجام میدی. عزیز دلم معلومه وقتی تپش قلب میره بالا خون باید با سرعت بیشتری پمپاژ بشه و گردش خودشو توی اندام ها تکمیل کنه... بنابراین نیاز هست بدن انرژی مضاعف مصرف کنه. خب این انرژی از کجا باید تامین بشه؟ با سوخت چربی ها این اتفاق می افته...

متاسفم که مجبورم بابت یه پست اینقدر بنویسم... در حالی که اینجا هم اینقدرررر سرم شلوغه و اعصاب داغون هم هستم.

به خاطر یه عده از دوستام که کنجکاو بودن بودن ماجرارو باز کردم ولی از سمتی یه عده هم با کلی چرت و پرت بی حوصله م کردن.

همون موقع که امید بعد از گذشت 10 روز دید چقدر وزنم کم شده بهم گفت خواهشا رمز لاغریتو به کسی نگو. بذار هرکس هرجور صلاح میدونه روششو پیدا کنه.

یه کم مرموز باش و واسه خودت زندگی کن. منم بهش گفتم بخیل نباش مرد. گفت خود دانی.

ولی همون موقع هم هر کدوم از دوستامو می گفتم انگار قسم خورده بودن انرژی منفی به من سرازیر کنن... در نهایت خودشون الان مصرف کردن و هر روز قربون صدقه میرن برام.

حالا هم هر کس خودش می دونه دوست داره چطور وزن کم کنه. من فقط کاریو که انجام دادم مثل بقیه کارام که میام می نویسم شرح دادم.

لطفا دست از موعظه کردن بردارید... چون اگر بخوام از این به بعد بنویسم اینجور پیام هارو نخونده پاک می کنم.

از بقیه دوستامم که همیشه همراه منن و می دونن چقدر دوستشون دارم ممنونم.ماچ

/ 0 نظر / 24 بازدید