یک فنجان عسل و عاشقانه ها

توضیحات پست قبل!!!

سلام

دنباله پست قبل باید یه سری توضیحات اضافه کنم دوباره.

اولا اینکه دوستان عزیزی که میاید برای من می نویسید که به زودی فلان میشی و فلان میشی!!!

انگار باید دوباره توضیح بدم که عزیزای من قرار نیست من برای شرکتم تبلیغ کنم یا اینجا کسی از من قرصی تهیه کنه. صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

ضمنا قطعا و یقینا بنده خل و چل و بی شعور نیستم که در مورد عوارض قرصم اطلاعات کسب نکنم. قبلشم گفتم من ریسکشو قبول کردم... یعنی اگر هم عوارض داشته پذیرفتم.

یکی از دوستان گفته این آب میان بافتیه که از دست دادی... یا یکی گفته اینا مسهل هستن و بهشون معتاد میشی... واسه این وزنت کم نشون داده میشه.

خب در اینجا باید بگم که من موقع استفاده از این قرصا خیلی احساس تشنگی می کردم ولی 3 برابر قبل آب می خوردم و در واقع چیزی از دست نمی دادم. ادرار زا هم نبود به اون صورت... عزیزم مسهل هم نبود... الانم 3 ماه بیشتره که من قرصی نمیخورم کدوم اعتیاد؟

به قول استادم ایرانی هستیم دیگه... بارمون اوردن که تجربه نکرده عقایدمون رو به دیگران تحمیل کنیم و یا چیزی رو که شنیدیم و خوندیم بگیم چیزی که من خوندم از چیزی که تو تجربش کردی کاملا صحیح تره.

این قرصا نه آمریکاییه نه یونانی نه هییییچ کدوم از کشورای دیگه جز چین... عزیزم اینا تولید چین هستن. چیییین. چین.

من از 72 کیلو رسیدم به 56 کیلو... و جالبه نه یک دونه لک افتاده توی صورتم نه یه دونه چروک... خداشاهده همه ی همکارام می گفتن به زودی صورتت از چروک یا افتادگی پوست نابود میشه ولی من بازم اهمیت ندادم... حالا همونا هم با همین روش وزن کم کردن و میگن بار اوله وزن کم می کنن بدون ذره ای مشکل در پوست یا عضلاتشون.

خب من توی اون مدت یکمم عصبی شده بودم. به هرحال غذای خیلللی کمتری می خوردم. خیلللللللی کمتر و این یکم بدخلقم کرده بود ولی خیلی مواظب بودم چون می ترسیدم امید نذاره ادامه بدم چون ناراضی بود.

در مورد ریزش مو هم من ریزش نداشتم. چون خودمو بسته بودم به میوه های طبیعی و آب میوه خصوصا و البته امید برام قرص زینک آلمانی خرید پس این مشکلو هم نداشتم.

در مورد قیمت هم من 100 و 120 خریدم ولی از مربیم... توی اینترنت قیمتاشون متفاوته... خواهرم از یه فروشگاه توی تهران 45 خریده بود و 8 کیلو وزن کم کرد.

به نظرم هر کس هرجور دلش میخواد اینارو قیمت میزنه.

آهان نوشته بودم بدنم گرم میشد این به خاطر چربی سوزی بود. یکی از دوستام نوشته این به خاطر تپش قلبت بوده که میرفته بالا.

عزیزم من اینجا اگر بخوام بابت هر چیز نیم ساعت توضیح بدم به کارای دیگه زندگیم نمی رسم.

خب این قرصا یه کم تپش قلبو میبره بالا مثل اینکه داری نرمش نرم انجام میدی. عزیز دلم معلومه وقتی تپش قلب میره بالا خون باید با سرعت بیشتری پمپاژ بشه و گردش خودشو توی اندام ها تکمیل کنه... بنابراین نیاز هست بدن انرژی مضاعف مصرف کنه. خب این انرژی از کجا باید تامین بشه؟ با سوخت چربی ها این اتفاق می افته...

متاسفم که مجبورم بابت یه پست اینقدر بنویسم... در حالی که اینجا هم اینقدرررر سرم شلوغه و اعصاب داغون هم هستم.

به خاطر یه عده از دوستام که کنجکاو بودن بودن ماجرارو باز کردم ولی از سمتی یه عده هم با کلی چرت و پرت بی حوصله م کردن.

همون موقع که امید بعد از گذشت 10 روز دید چقدر وزنم کم شده بهم گفت خواهشا رمز لاغریتو به کسی نگو. بذار هرکس هرجور صلاح میدونه روششو پیدا کنه.

یه کم مرموز باش و واسه خودت زندگی کن. منم بهش گفتم بخیل نباش مرد. گفت خود دانی.

ولی همون موقع هم هر کدوم از دوستامو می گفتم انگار قسم خورده بودن انرژی منفی به من سرازیر کنن... در نهایت خودشون الان مصرف کردن و هر روز قربون صدقه میرن برام.

حالا هم هر کس خودش می دونه دوست داره چطور وزن کم کنه. من فقط کاریو که انجام دادم مثل بقیه کارام که میام می نویسم شرح دادم.

لطفا دست از موعظه کردن بردارید... چون اگر بخوام از این به بعد بنویسم اینجور پیام هارو نخونده پاک می کنم.

از بقیه دوستامم که همیشه همراه منن و می دونن چقدر دوستشون دارم ممنونم.ماچ

[ ۱۳٩۳/۳/۱٠ ] [ ٩:۱٦ ‎ق.ظ ] [ maryam ]

[ نظرات () ]

ماجرای لاغری من!!!!

سلام

باور کنید خیلی زودتر از اینا می خواستم بیام و بنویسم... یه وقت فکر نکنید نمیخوام اطلاعات در اختیارتون بذارم.

اول اینکه بنده هیییییچ ورزش نکردم. یعنی به هیچ عنوان در مدت زمانی که وزن کم کردم ورزش نداشتم و رژیم هم اصلا و ابدا...

به طور خیللللی اتفاقی و از اونجایی که من کلا آدمی هستم که وقتی فکری به سرم بزنه حتما عملیش می کنم  و قدرت ریسک بالایی هم دارم طی یک فکر 3 ثانیه ای و تحقیق نیم روزه در سایت های اینترنتی تصمیم گرفتم قرص لاغری استفاده بکنم.

در همون ایام بنده برای خیللللللی حرفه ای تر شدن کلاس رقص می رفتم که این موضوع اونجا از طرف من عنوان شد و مربی رقصمون که مدیر باشگاه ورزشی هست و کلاس رقص هم همون جا برگزار میشد گفت من یه قرص دارم که تضمینی بهت میدم که حداقل 10 کیلو در ماه کم بکنی... و بعد گفت اصلا و ابدا به سمت قرص های دیگه نرو.

اینو از این جهت بهم گفت که من توی سرچ هایی که داشتم یه قرص رو انتخاب کرده بودم و اسمش رو به مربیم گفتم. اون گفت این قرصی که من میدم حتما جواب میده و مدت هاست من دارم برای مشتریام تجربه ش می کنم.

منم دلمو زدم به دریا و این قرص رو خریدم.

اسلیمینگ سبز... کاهش اشتهاش فوق العاده س...

توی کمتر از 50روز دقیقا 16 کیلو وزن کم کردم. بعد خانم مربی به من گفت بدون برگشته...

جالبه توی عید رااااحت می خوردم... الانم مرتب با امید رستورانیم ولی حتی 100 گرم اضافه نکردم. یه جورایی هم مشکل کم کاری دستگاه گوارشم هم حل شده و عادی هستم. چشمک

همه اطرافیانم مرتب می گفتن میمیری... مشکل کبد می گیری... نوه عمه ی همسایمون خورده ترکیده لال شده... کلیه ش مشکل دار شده... ولی من گوشامو بسته بودم و فقط به هدفم فکر کردم.

الانم میگم شاید عوارضش 10 سال دیگه معلوم بشه ولی مگه داروهای توی داروخانه بدون عوارضه؟

ضمنا قطعا عوارضش کمتر از مشکلاتیه که به خاطر اضافه وزنم داشتم... اعتماد به نفسم داشت زیر سوال می رفت

چون واقعا تا سه سال قبل دختر خوش اندامی بودم و یهو چاق شدم.

الان اما... امید هربار میریم بیرون عشق داره منو ببره خرید... اعتماد به نفس داره چون محاله بریم جایی بگن سایز خانم شما نداریم...

سایز مانتوم از 44 شده 38... گاهی 36 هم به تنم اندازه میشه... یعنی M یا S

شلوار هم همینطور... سایزم 38 شده

خنده داره سایز کفشم از 39 شده 37

یعنی الان دیگه عشق می کنم فقط برم مهمونی و لباسای رنگارنگ خوشگلمو که شوهرم هر روز با چند دستشون منو سورپرایز می کنه بپوشم.

طریقه وزن کم کردنمم این بود که به هیچ وجه احساس گرسنگی نداشتم... یه کمم بدنم گرم میشد که معلوم بود درحال چربی سوزیه.

غذا میدیدم انگار حالت تهوع داشت منو می کشت. الانم صبحااانه کامل و مفصل می خورم... و بعدش یه وعده غذا فقط میل دارم که اونم ترجیحا میذارم شام باشه که با امید بریم بیرون.

جالب اینجاست همونایی که می گفتن میمیری خودشون قرصارو خوردن و کلی باربی شدن و الان همش برام دعا می کنن و میگن عاشقتیم. 

حالا اگر شماها تصمیم گرفتید اینجوری لاغر کنید خوب تحقیقاتتون رو انجام بدید.

ولی کسی که استفاده می کنه نباید ناراحتی قلبی و کلیوی و دیابت داشته باشه... باردار و شیرده هم نباید باشه.

من از آبی این قرصم استفاده کردم.

دو کیلو هم تازگیا با اون کم کردم. نمی دونم تاثیر آبیش چطوره... چون اکثر وزنمو با سبز از دست دادم نمی تونم در مورد آبیش چیزی بگم. ولی شنیدم همه از سبز راضی ان در حالی که بازم شنیدم آبیش قوی تره. مربی رقص من اصرار داشت سبز بهتره.

الان 1 کیلو و نیم از وزن استاندارد خودم کمتر دارم.... جاااااااااان نیشخند

 این پست فقط در مورد لاغری شد. به قول معروف بکش و خوشگلم کن ولی الان من زنده م... اندامم خیللللللی خوشگل شده... به قول امید دیگه حالا کی جرات داره به تو بگه بالای چشمت ابرو؟

تازگیا وقتی میریم برای امید لباس بخریم و سایزش گیر نمیاد من همون کارای سابقشو می کنم البته خیلی ملایم تر... غر میزنم که این چه وضعشه؟ باید لاغر کنی... خخخخخنیشخند تا بفهمه که اون وقتا چه بر سر من اورد و همراه ننه ش چقدر روی اعصاب من اسکی می کردن سبز

ماجراهای دیگه واسه تعریف دارم کاملا خاله زنکی... میام و می نویسم.قلب

[ ۱۳٩۳/۳/٧ ] [ ۱:۱٤ ‎ب.ظ ] [ maryam ]

[ نظرات () ]